Kedvencek (0)

Az én üzletem

0

ELADÓ-PÉNZTÁROS – Szigetvár

Munkahely: Szigetvár

Órák száma: Teljes munkaidő

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • kiszámítható bér és juttatási csomag (Mt. által meghatározott pótlékokkal, cafeteria, munkába járási támogatás, teljesítményösztönző bónusz, ajánlási bónusz)
  • akár 10-20 %-os dolgozói kedvezményt
  • ingyenesen igénybe vehető munkavállalói támogatóprogramot (életvezetési, pénzügyi, jogi tanácsadás)
  • professzionális betanítási programot
  • lehetőséget a cégen belüli előrelépésre (a vezetői pozícióink több, mint 60%-át belső kinevezéssel töltjük be)

Főbb feladataid lesznek:

  • a vásárlóink udvarias kiszolgálása
  • az áru kihelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával
  • pénztárosi feladatok gyors és pontos elvégzése

Téged keresünk, amennyiben:

  • barátságos vagy és szívesen dolgozol emberek között
  • jó kommunikációs készséggel bírsz
  • megjelenésedre és környezetedre igényes vagy
  • nem okoz nehézséget a 8 és 12 órás munkarend, valamint a hétvégi munkavégzés
  • előny, ha rendelkezel kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalattal

Közzétéve: 2024.07.12

Miért érdemes a Pepco-ban vásárolni?

Közel vagyunk hozzád

Közel 350 üzlet az ország egész területén.

Mindig alacsony árak

A Pepco-ban mindent megtalálsz, amire szükséged van, a legalacsonyabb áron.

Széles választék

A Pepco-ban széles termékválaszték vár, hogy a család összes tagja megtalálja kedvenc darabjait.

Vásároljon fenntartások nélkül

A vásárlástól számított 30 napon belül a pénzvisszafizetési garancia keretein belül bármelyik Pepco magyarországi üzletben lehetőséged van a termékek cseréjére, vagy amennyiben nem találsz kedvedre való terméket a vásárlás összegét is visszatérítjük.