Az én üzletem
LOADER
Termékek

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • stabil munkahelyet dinamikusan fejlődő cégünknél
  • vadonatúj regálrendszert a raktárban, rendezett igényes munkakörnyezetet
  • egyedülálló vállalatirányítási rendszert
  • szakértő és támogató vezetőséget, összetartó csapatot
  • céges buszjáratot a munkába járáshoz
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt a PEPCO üzleteiben

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • megrendelések összeállítása az üzletek számára
  • szortírozógép mellett történő raklapra való csomagolás és raklapépítési feladatok ellátása
  • kézi raklapemelő béka használata
  • vonalkódolvasó rendszer használata (RF eszköz)
  • könnyű dobozok kezelése

Várjuk jelentkezésedet a munkakör betöltésére, amennyiben:

  • hasonló területen már dolgoztál
  • pontos ember vagy és szívesen dolgozol csapatban
  • barátságos, készséges és problémamegoldó vagy
  • szívesen dolgozol 3 műszakos munkarendben
  • rendelkezel raktári tapasztalattal