Kabátok 30% kedvezménnyel! Az ajánlat 2024.04.16-tól 2024.04.30-ig, illetve a készlet erejéig érvényes.

Kedvencek

Az én üzletem

0

Pénzügyi asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest

AMIT KÍNÁLUNK:

  • barátságos, támogató légkört
  • versenyképes juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • home office lehetőséget
  • ingyenesen igénybe vehető munkavállalói támogatóprogramot, mely keretein belül életvezetési, pénzügyi, jogi kérdésekben kaphatsz támogatást

FŐBB FELADATOK A MUNKAKÖRBEN:

  • beérkező számlák kezelése, regisztrálása az elektronikus jóváhagyó rendszerben
  • a számla jóváhagyási folyamat felügyelete
  • könyveléshez szükséges információk összegyűjtése, az előírásoknak megfelelő alátámasztó dokumentumok előkészítése
  • külsős partnerekkel való kapcsolattartás számlázáshoz kapcsolódóan
  • számlákhoz kapcsolódó szállítólevelek, teljesítési igazolások nyomon követése, továbbítása a könyvelés számára
  • az üzletektől beérkező kassza záráshoz kapcsolódó dokumentációk összegyűjtése, adminisztrációja
  • a pénzügyi osztályon felmerülő projektekben való részvétel a folyamat optimalizáláshoz és a pénzügyi folyamatokhoz kapcsolódóan

VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET AMENNYIBEN:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel (gazdasági képzettség előny)
  • előnyt jelent a hasonló területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • MS Office-t kiemelkedően használod
  • csapatjátékos vagy, jó problémamegoldó készséggel bírsz
  • monotonitástűrés előnyt jelent
  • jó kommunikációs készségekkel rendelkezel

Közzétéve: 2023.07.14

Miért érdemes a Pepco-ban vásárolni?

Közel vagyunk hozzád

Közel 350 üzlet az ország egész területén.

Mindig alacsony árak

A Pepco-ban mindent megtalálsz, amire szükséged van, a legalacsonyabb áron.

Széles választék

A Pepco-ban széles termékválaszték vár, hogy a család összes tagja megtalálja kedvenc darabjait.

Vásároljon fenntartások nélkül

A vásárlástól számított 30 napon belül a pénzvisszafizetési garancia keretein belül bármelyik Pepco magyarországi üzletben lehetőséged van a termékek cseréjére, vagy amennyiben nem találsz kedvedre való terméket a vásárlás összegét is visszatérítjük.