Az én üzletem
LOADER
Termékek
Kedves Vásárlóink! Tájékoztatunk Titeket, hogy telefonos ügyfélszolgálatunk technikai okok miatt szünetel. Kérdéseiteket az ugyfelszolgalat@pepco.hu e-mail címen keresztül tehetitek fel. Megértéseteket köszönjük!

Amit ajánlunk:

  • barátságos, támogató légkört
  • versenyképes juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • ingyenesen igénybe vehető munkavállalói támogatóprogramot, mely keretein belül életvezetési, pénzügyi, jogi kérdésekben kaphatsz támogatást

Főbb feladatok ebben a munkakörben – Magyar és Osztrák operáció számára:

  • szállítói számlák, költségelszámolások könyvelése a vállalatcsoport számviteli politikája szerint
  • banki ügyletek napi könyvelése
  • beruházások és támogatások naprakész könyvelése, dokumentálása
  • részvétel a havi és negyedéves zárásokban
  • folyamatok kialakításában, egyedi projektekben való részvétel

VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE, AMENNYIBEN:

  • minimum 1-3 éves könyvelői tapasztalat
  • önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás, terhelhetőség
  • megbízható, csapatmunkában jól együttműködő személyiség,
  • a változásokhoz való pozitív hozzáállás
  • MS Office felhasználói ismeretek (Microsoft Dynamics AX ismeret előny)
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • német nyelvtudás előny