Az én üzletem
LOADER
Termékek
Kedves Vásárlóink! Tájékoztatunk Titeket, hogy telefonos ügyfélszolgálatunk technikai okok miatt szünetel. Kérdéseiteket az ugyfelszolgalat@pepco.hu e-mail címen keresztül tehetitek fel. Megértéseteket köszönjük!

Amit ajánlunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség egy összetartó csapat tagjaként
  • szakmai továbbfejlődési lehetőségek

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • szállítói számlák, költségelszámolások könyvelése a vállalatcsoport számviteli politikája szerint
  • banki ügyletek napi könyvelése
  • beruházások és támogatások naprakész könyvelése, dokumentálása
  • részvétel a havi és negyedéves zárásokban
  • folyamatok kialakításában, egyedi projektekben való részvétel

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

  • minimum 1 éves könyvelői tapasztalat
  • betanulást követően önálló munkavégzés
  • nagyfokú precizitás, terhelhetőség
  • megbízható, csapatmunkában jól együttműködő személyiség, a változásokhoz való pozitív hozzáállás
  • MS Office felhasználói ismeretek (Microsoft Dynamics AX ismeret előny)
  • angol nyelv középfokú ismerete
  • német nyelvtudás előny

NE HABOZZ, JELENTKEZZ CSAPATUNKBA, KÜLD EL AZ ÖNÉLETRAJZOD A BÉRIGÉNYED MEGJELÖLÉSÉVEL MÉG MA!