Az én üzletem
LOADER
Termékek

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • több hónapos professzionális betanítási programot
  • belső előrelépési lehetőséget
  • versenyképes, teljesítményorientált juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • a vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áru átvétele
  • a termékek kihelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával
  • gyors és pontos pénztári munka
  • az üzletlánc arculatának, értékeinek gondozása
  • aktív, együttműködő részvétel egy hatékony csapat életében

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • rendelkezel kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalattal
  • barátságos, készséges vagy
  • jó kommunikációs készséggel bírsz
  • megjelenésedre és környezetedre igényes vagy
  • szívesen dolgozol emberek között

Munkavégzés helye:

Balatonalmádi, Budakeszi, Budapest II., VII. (Garay Center), VIII. (Corvin Pláza), IX. (Lurdy ház), X. (Kerepesi út), XI., XIII. (Duna Pláza), XVII. (Kaszáló utca), XIX. (Shopmark), Cegléd, Debrecen (Stop Shop), Dunaharaszti, Dunakeszi, Eger, Gyöngyös, Győr (Family Center, Győr Pláza, Interspar, Duna Center), Hatvan, Hódmezővásárhely, Kaposvár (Árpád utca), Karcag, Kecskemét, Kiskunmajsa, Kistarcsa, Komárom, Miskolc (Tesco Avas-4 órás részmunkaidő, Stop Shop-4 órás részmunkaidő), Monor, Nyíradony, Nyíregyháza (Korzó), Sopron (Pláza), Szarvas, Szeged (Árkád), Székesfehérvár, Szekszárd (Park Center), Szentgotthárd, Szigetszentmiklós, Szolnok, Szombathely, Tata, Tiszaújváros (4 órás részmunkaidő), Tököl, Törökbálint, Velence