Légy részese te is ennek a sikernek!

Beosztás:

Üzletvezető-helyettes

Munkavégzés helye: Budaörs

FŐBB FELADATOK:

  • Értékesítési célok megvalósításának ellenőrzése meghatározott értékesítési tervek alapján
  • Az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • A vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
  • Aktív részvétel az értékesítésben
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával
  • Az eladói csapat irányítása és motiválása, munkaszervezése, fejlesztése
  • A forgalom folyamatos nyomon követése
  • Leltározás előkészítése és végrehajtása

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Minimum 2 év kiskereskedelemi üzletvezetői/üzletvezető helyettesi pozícióban szerzett szakmai tapasztalat, beleértve kisebb csoport vezetését
  • Rugalmas munkaidő beosztás vállalása
  • Barátságos, készséges és vevőorientált fellépés
  • Értékesítés-orientált vezetési és döntéshozatali képesség
  • Energikus személyiség és csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Motivációs- és jó szervezőkészség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil munkahely egy dinamikusan terjeszkedő, hosszútávra tervező nemzetközi vállalatnál
  • Teljesítmény-orientált juttatási rendszer
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Ne feledd, hogy az általad önkéntesen megadott személyes adatokat Pepkor Hungary Kft. toborzás céljából felhasználja.