Légy részese te is ennek a sikernek!

Beosztás:

Raktári adminisztrátor

Munkavégzés helye: Gyál

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • versenyképes, teljesítményorientált juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • barátságos, támogató légkört

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • raktározási szoftver megfelelő használata
  • ki- és befele irányuló árumozgásokhoz kapcsolódó könyvelések a raktározási szoftverben
  • készletmódosító könyvelések elvégzése, eltérések jelzése készletellenőrök felé
  • hatékony és pontos információáramlás biztosítása a logisztikai osztály és a raktári vezetők számára
  • raktári folyamatokhoz tartozó adatnyilvántartások pontos, naprakész vezetése
  • szállítási dokumentumok elkészítése, megfelelő kezelése (CMR, szállítólevél. stb)
  • részvétel készletmegállapító leltárakban
  • egyéb adminisztratív feladatok

Várjuk jelentkezésedet a munkakör betöltésére, amennyiben:

  • legalább középfokú végzettséged van
  • rendelkezel hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalattal
  • megbízható, munkájára igényes munkatárs vagy
  • vállalod a 3 műszakos munkarendet
  • belső szabályokat, folyamatokat, jogszabályi előírásokat, illetve a kiszabott határidőket betartod
  • érvényes B kategóriájú jogosítvánnyal és saját gépkocsival rendelkezel
  • angol nyelven jól kommunikálsz mind írásban, mind szóban
  • vállalod a gyáli munkavégzést

Ne feledd, hogy az általad önkéntesen megadott személyes adatokat Pepkor Hungary Kft. toborzás céljából felhasználja.