Légy részese te is ennek a sikernek!

Beosztás:

Junior könyvelő

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • bejövő számlák könyvelése, kontírozása
  • költségelszámolások könyvelése
  • bank könyvelése
  • részvétel a havi és éves zárásokban
  • pénzügyi vezető munkájának támogatása

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

  • középfokú szakmai végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség előny
  • hasonló területen szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • felhasználói szintű Excel tudás
  • számviteli törvény és adójog-szabályok ismerete
  • pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • logikus, analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • hosszútávú, biztos munkalehetőséget egy összetartó csapat tagjaként
  • szakmai továbbfejlődési lehetőséget

Ne feledd, hogy az általad önkéntesen megadott személyes adatokat Pepkor Hungary Kft. toborzás céljából felhasználja.