Légy részese te is ennek a sikernek!

Beosztás:

Bér- és TB ügyintéző munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • kezeli az Üzlethálózat munkatársainak személyügyi anyagait
  • napi szinten kapcsolatot tart az üzletekkel
  • támogatást nyújt a munkaidő nyilvántartó program kezelésében az üzletek részére
  • biztosítja az Üzlethálózat munkatársai részére a bér- és TB-számfejtés előkészületeit
  • biztosítja a havi zárás munkaügyi előkészítését
  • riportokat készít határidőre a HR belső folyamatai szerint

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • bér- és TB ügyintézői végzettséggel rendelkezel
  • 1-3 éves aktív tapasztalatod van hasonló munkakörben
  • munkaügyi területen magabiztos tudásod van
  • megbízható vagy és szívesen, lelkesen dolgozol csapatban
  • előnynek értékeljük, ha rendelkezel SAP ismerettel és/vagy angol nyelvtudással

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • stabil munkahelyet dinamikusan fejlődő cégünknél
  • remek szakmai fejlődési lehetőséget
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt a PEPCO üzleteiben
  • barátságos, támogató légkört

Ne feledd, hogy az általad önkéntesen megadott személyes adatokat Pepkor Hungary Kft. toborzás céljából felhasználja.