Légy részese te is ennek a sikernek!

Beosztás:

Áruátvevő

Munkavégzés helye: Gyál

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • stabil munkahelyet dinamikusan fejlődő cégünknél
  • vadonatúj, korszerű targonca-gépparkot és polcrendszert a raktárban
  • szakértő és támogató vezetőséget
  • családbarát munkabeosztást és munkarendet
  • céges buszjárat igénybevételének lehetőségét a munkába járáshoz
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt a PEPCO üzleteiben

FŐBB FELADATOK EBBEN A MUNKAKÖRBEN:

  • az előre megadott követelmények szerinti árutárolás megfelelő feltételeinek biztosítása
  • raktárba érkező termékek mennyiségi és minőségi átvétele
  • a sérülések kezelésére vonatkozó eljárások betartása
  • a raktár és a raktári berendezések megfelelő műszaki állapotának biztosítása, hiányosságok haladéktalan jelentése
  • munkaterület tisztán tartása

VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE, AMENNYIBEN:

  • legalább középfokú végzettséged van
  • rendelkezel raktárban szerzett legalább 1 éves áruátvevői tapasztalattal
  • megbízható, munkájára igényes munkatárs vagy
  • belső szabályokat, folyamatokat, jogszabályi előírásokat, illetve a kiszabott határidőket betartod és megfelelő módon betartatod
  • szívesen dolgozol 3 műszakos munkarendben
  • érvényes targoncavezetői engedéllyel rendelkezel
  • vállalod a gyáli munkavégzést

Ne feledd, hogy az általad önkéntesen megadott személyes adatokat Pepkor Hungary Kft. toborzás céljából felhasználja.