Az én üzletem
LOADER
Termékek

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • remek szakmai fejlődési lehetőséget
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt a PEPCO üzleteiben
  • barátságos, támogató légkört

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • vámkezelési eljárások végrehajtása és jogszerűség ellenőrzése
  • felügyeli a PEPCO és a szolgáltatók közötti dokumentációk áramlását
  • kereskedelmi és szállítási dokumentációkkal kapcsolatos kérdés esetén együttműködik a szolgáltatókkal
  • ellenőrzi és biztosítja az import-export ügyintézéshez szükséges dokumentációkat
  • külső vagy belső vizsgálatok esetén előkészíti a szükséges adatokat és okmányokat, valamint közreműködik a vizsgálaton
  • határidőre pontosan elkészíti a riportokat és kimutatásokat
  • kapcsolatot tart a külső vám- és logisztikai szolgáltatókkal, valamint társosztályokkal és illetékes hatóságokkal

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

  • vámügyintézői képesítés
  • legalább 1-3 éves logisztikai területen szerzett munkatapasztalat
  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • jó tervező- és szervezőkészség
  • csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány
  • 2 műszakos munkarend vállalása