Az én üzletem
LOADER
Termékek
Kedves Vásárlóink! Tájékoztatunk Titeket, hogy telefonos ügyfélszolgálatunk technikai okok miatt szünetel. Kérdéseiteket az ugyfelszolgalat@pepco.hu e-mail címen keresztül tehetitek fel. Megértéseteket köszönjük!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • barátságos, támogató légkört
  • versenyképes juttatási csomagot
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • home office lehetőséget
  • teljes- vagy részmunkaidőt

FŐBB FELADATOK:

  • bejövő ügyfélügyek fogadása, azonosítása, nyilvántartásba vétele
  • tartalmi információk nyújtása az igényekkel, kérésekkel, illetve dicséretekkel kapcsolatban, a megfelelő ügyfélszolgálat biztosítása érdekében
  • a tudásbázis létrehozása és aktualizálása, ezzel támogatva az osztály hatékony működését
  • az osztály igényeiből fakadó egyéb megbízatások végrehajtása

VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE, AMENNYIBEN:

  • középfokú végzettséged van
  • rendelkezel legalább 1 éves tapasztalattal ügyfélszolgálati és kiskereskedelmi területen
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • társalgási szinten beszélsz angolul