Az én üzletem
LOADER
Termékek
Kedves Vásárlóink! Tájékoztatunk Titeket, hogy telefonos ügyfélszolgálatunk technikai okok miatt szünetel. Kérdéseiteket az ugyfelszolgalat@pepco.hu e-mail címen keresztül tehetitek fel. Megértéseteket köszönjük!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes jövedelem
  • remote munkavégzés betanulási időszak után
  • változatos, kihívást jelentő munkakör
  • folyamatos tanulási lehetőség és szakmai tréningek
  • dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalati környezet

FŐBB FELADATOK:

  • felhasználók támogatása angol és magyar nyelven
  • rendszergazdai feladatismeret (Windows munkaállomások- hálózat ismeret / jogosultság beállítása, jogosultságok kezelése)
  • szoftveres és hardveres hibabejelentések kezelése, megoldása, adminisztrálása, eszkalálása a ticketing rendszer használatával
  • logisztikai telephelyek IT működésének biztosítása (hardver, szoftver)
  • irodai és raktári informatikai eszközkészletek menedzselése
  • együttműködés és rendszeres kapcsolattartás az informatikai és egyéb társosztályokkal

A PÁLYÁZÓKKAL SZEMBEN TÁMASZTOTT ELVÁRÁSOK:

  • legalább 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • szakirányú végzettség
  • aktív angol nyelvtudás
  • önálló, pontos munkavégzés
  • analitikus képesség, logikus gondolkodás, tanulási vágy
  • termelő vagy logisztikai cégnél szerzett tapasztalat előny
  • ITIL és Microsoft O365 magabiztos ismeret
  • raktári WMS rendszerek és logisztikai folyamatok ismerete előny
  • MSSQL, Windows Server, AD adminisztrálásában, hibajegykezelő rendszer kezelésben szerzett tapasztalat előny
  • két műszakos munkarend, ill. készenlét vállalása