Az én üzletem
LOADER
Termékek

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • előrelépési és továbbfejlődési lehetőséget
  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • általános irodai adminisztrációs feladatok ellátása – fénymásolás, scannelés, postázás, futárszolgálattal való kapcsolattartás
  • irodaszer rendelése, készletgazdálkodás
  • árajánlatok bekérése, kisebb tenderek lefuttatása, elemzése – ezek prezentálása a vezetőség felé
  • heti, havi és negyedéves statisztikák készítése, értékelése
  • számlák ellenőrzése, iktatása
  • üzleti utak szervezése
  • meetingek szervezése a vezetők számára, tárgyalók bekészítése, vendégek fogadása
  • vállalati gépjárműflotta kezelése
  • helyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • a bejövő telefonos megkeresések kezelése
  • szükség esetén rendezvények, események koordinálása

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • jó problémamegoldó és szervező készséggel rendelkezel
  • szívesen dolgozol csapatban
  • jó kommunikációs készséggel bírsz
  • MS Office-t felhasználói szinten ismered
  • asszisztensi területen szerzett legalább 1,5 éves tapasztalattal rendelkezel
  • angol nyelvet társalgási szinten beszéled
  • vállalod a gyáli munkavégzést saját gépjárművel