Az én üzletem
LOADER
Termékek
Kedves Vásárlóink! Tájékoztatunk Titeket, hogy telefonos ügyfélszolgálatunk technikai okok miatt szünetel. Kérdéseiteket az ugyfelszolgalat@pepco.hu e-mail címen keresztül tehetitek fel. Megértéseteket köszönjük!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • barátságos, támogató légkört
  • versenyképes juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • ingyenesen igénybe vehető munkavállalói támogatóprogramot, mely keretein belül életvezetési, pénzügyi, jogi kérdésekben kaphatsz támogatást

FŐBB FELADATOK:

Toborzás:

  • A toborzási folyamat koordinációja:
    • hirdetési igények felmérése
    • hirdetések készítése, kezelése, frissítése
    • önéletrajzok továbbítása
    • hirdetési felületek kezelése, hatékonyság elemzés
  • Kapcsolattartás partner cégekkel, szerződéskötés előkészítése
  • A toborzási folyamatokhoz kapcsolódó riportok, kimutatások készítése

Általános HR koordinációs feladatok:

  • HR iroda zavartalan működésének biztosítása
  • HR szervezeten belüli szervezési feladatok ellátása
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

VÁRJUK JELENTKEZÉSEDET A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE, AMENNYIBEN:

  • felsőfokú HR szakirányú végzettséggel, vagy HR területen szerzett 1 éves tapasztalattal rendelkezel
  • kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel (szóban, írásban)
  • felhasználó szinten ismered az MS Office programokat
  • munkádat precízen, pontosan és igényesen végzed
  • jó kommunikációs-, és szervezőkészséggel rendelkezel
  • csapatjátékos vagy és pozitívan állsz az emberekhez, kihívásokhoz
  • jól kezeled a változásokat