Kabátok 30% kedvezménnyel! Az ajánlat 2024.04.16-tól 2024.04.30-ig, illetve a készlet erejéig érvényes.

Kedvencek

Az én üzletem

0

CSOPORTVEZETŐ

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • teljesítményösztönző prémiumot havonta
  • versenyképes juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • kiemelt figyelmet fordítunk egyéni fejlesztésedre
  • a Munka Törvénykönyvben meghatározott pótlékokat
  • munkába járási támogatást: közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének, illetve autóval történő munkába járás költségtérítésének támogatását
  • erős csapatszellemet, mert közösen ünnepeljük sikereinket és szeretjük a munkán kívül is együtt tölteni az időnket
  • jó hangulatú munkavégzést, ahol a humor és egymás támogatása a mindennapi munkánk része
  • a kérem és a köszönöm szavak használatát, ezzel kifejezve egymás felé a tiszteletünket
  • professzionális betanítási programot
  • lehetőséget a cégen belüli fejlődésre (a vezetői pozícióink több, mint 60%-át belső kinevezéssel töltjük be)
  • ingyenesen igénybe vehető munkavállalói támogatóprogramot, mely keretein belül életvezetési, pénzügyi, jogi kérdésekben kaphatsz támogatást

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • hozzájárulsz a meghatározott napi értékesítési célok megvalósításához, támogatást nyújtasz az Üzletvezetőnek
  • üzletvezető távollétében irányítod az üzlet napi operatív működését, ellátod a napi szervezési és adminisztrációs feladatokat
  • biztosítod a vásárlók magas szintű kiszolgálását, hogy a vásárlók elégedetten hagyják el az üzletet
  • biztosítod az üzlethálózat szabványainak megfelelő termékkihelyezést, az üzlet rendezettségét, tisztaságát
  • irányítod, támogatod, motiválod az aznap dolgozó eladó-pénztáros kollégákat
  • az új munkavállalók betanítása és fejlesztése
  • közreműködsz az új munkavállalók betanításában és fejlesztésében
  • aktívan részt veszel a leltározás előkészítésében és végrehajtásában

Várjuk a jelentkezésed, amennyiben:

  • rendelkezel kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalattal
  • vevőorientált (barátságos, segítőkész, kedves) vagy, jó kommunikációs készséggel bírsz és szeretsz csapatban dolgozni
  • képes vagy 2 – 6 fős munkavállalói csapatot sikeresen irányítani, motiválni
  • fontos számodra a jó hangulat ezt meg is tudod teremteni
  • szereted a dekor és ruházati termékeket
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
  • nem okoz nehézséget a 8 és/vagy 12 órás munkarend és a hétvégi munkavégzés
  • akár középfokú végzettséged van, ami előnyt jelent a kiválasztásban
  • az üzletteret vásárlói szemmel tudod nézni, ezzel hozzájárulva a magasabb szintű vásárlói élmény biztosításához

Közzétéve: 2024.04.15

Miért érdemes a Pepco-ban vásárolni?

Közel vagyunk hozzád

Közel 350 üzlet az ország egész területén.

Mindig alacsony árak

A Pepco-ban mindent megtalálsz, amire szükséged van, a legalacsonyabb áron.

Széles választék

A Pepco-ban széles termékválaszték vár, hogy a család összes tagja megtalálja kedvenc darabjait.

Vásároljon fenntartások nélkül

A vásárlástól számított 30 napon belül a pénzvisszafizetési garancia keretein belül bármelyik Pepco magyarországi üzletben lehetőséged van a termékek cseréjére, vagy amennyiben nem találsz kedvedre való terméket a vásárlás összegét is visszatérítjük.