Kedvencek

Az én üzletem

0

CSOPORTVEZETŐ

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • belső képzéseket
  • belső előre lépési lehetőséget
  • versenyképes, teljesítményorientált juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • a csoportvezető hozzájárul a meghatározott napi értékesítési célok megvalósításához
  • irányítja az üzlet napi operatív működését, ellátja a napi szervezési és adminisztrációs feladatokat
  • biztosítja a vásárlók magas szintű kiszolgálását
  • biztosítja az üzlethálózat szabványainak megfelelő termékkihelyezést, az üzlet rendezettségét, tisztaságát
  • irányítja, támogatja, motiválja az aznap dolgozó eladó-pénztárosokat
  • részt vesz a leltározás előkészítésében és végrehajtásában

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • optimálisan középfokú végzettséged van
  • rendelkezel kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalattal
  • vásárlóorientált (barátságos, készséges, kedves) vagy, jó kommunikációs készséggel bírsz
  • képes vagy 2 – 6 fős dolgozói csapatot sikeresen irányítani, motiválni
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak

Közzétéve: 2022.11.23

Miért érdemes a Pepco-ban vásárolni?

Közel vagyunk hozzád

Közel 350 üzlet az ország egész területén.

Mindig alacsony árak

A Pepco-ban mindent megtalálsz, amire szükséged van, a legalacsonyabb áron.

Széles választék

A Pepco-ban széles termékválaszték vár, hogy a család összes tagja megtalálja kedvenc darabjait.

Vásároljon fenntartások nélkül

A vásárlástól számított 30 napon belül a pénzvisszafizetési garancia keretein belül bármelyik Pepco magyarországi üzletben lehetőséged van a termékek cseréjére, vagy amennyiben nem találsz kedvedre való terméket a vásárlás összegét is visszatérítjük.