Az én üzletem
LOADER
Termékek

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • folyamatosan fejlődő, növekvő vállalatnál, korszerű környezetet, fejlődés-orientált vállalati kultúrát
  • továbbképzések támogatását

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • a DC biztonsági irányelveinek kidolgozása és teljes körű érvényre juttatása minden biztonsági alrendszerre, részlegre és munkavállalóra kiterjedően
  • személyek, vagyontárgyak, anyagok, termékek és a vállalati működés biztonságának folyamatos fenntartása
  • éves vagyonvédelmi / biztonsági terv és költségvetés elkészítésében való aktív részvétel (beruházások és előirányzott költségek)
  • vagyonvédelmi, biztonsági rendszerek tervezésének, telepítésének felügyelete, koordinálása
  • a vállalati biztonsági előírások betartatása, a vagyon- és személybiztonsági rendszerek felügyelete, az üzemképes működés biztosítása, vagyon elleni cselekmények megelőzése, kivizsgálása
  • vállalati belső biztonsági auditok, biztonsági kockázatfelmérés lefolytatása, külső biztonsági átvilágítás követelményeinek kidolgozása, külső szakmai auditor kiválasztása
  • a külső őrzés-védelmi, biztonsági szolgáltatók tevékenységének ellenőrzése, értékelése, szakmai irányítása
  • pályázatok kiírása a szolgáltatók kiválasztása céljából, az ajánlatok, szerződések véleményezése, aktív részvétel a szerződéskötésben
  • beruházási, fejlesztési munkák keretében a létesítményekre és berendezésekre vonatkozóan a vagyonvédelmi és biztonsági előírások kidolgozása, hatósági engedélyeztetése
  • rendkívüli, krízis- és katasztrófa helyzetre vonatkozó intézkedési tervek kidolgozása és szükség szerinti életbe léptetése
  • rendszeres oktatások szervezése, felkészítés a rendkívüli helyzetekre
  • kapcsolattartás, együttműködés a hatóságokkal rendkívüli események, vagyonvédelmi káresemények, biztonsági incidensek kivizsgálásában
  • vezetői biztonsági szemlék, üzembejárások szervezése, lefolytatása, vezetői tájékoztatók készítése

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség (biztonsági szervező, biztonságtechnikai szakértő)
  • jelentős (3-5 év) szakmai tapasztalat vagyonvédelmi, biztonsági területen elsősorban logisztikai szolgáltatónál
  • önálló munkavégzés
  • vagyonvédelmi és biztonsági rendszerek ismerete; tervezési, telepítési tapasztalat előny
  • rendszerszemlélet, határozott fellépés, szigorú szabályelvűség, jó szervezési készség, gyors reagáló készség
  • angol nyelv ismerete szóban és írásban