Légy részese te is ennek a sikernek!

Beosztás:

Eladó-pénztáros

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület, XI. kerület

FŐBB FELADATOK:

  • A vásárlók magas szintű kiszolgálása, az árukészlet napi szintű kezelése, áruátvétele
  • A termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával
  • Gyors és pontos pénztári munka
  • Az üzletlánc arculatának gondozása
  • Aktív részvétel egy integrált és hatékony csapat létrehozásában

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Kiskereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Barátságos, készséges és vevőorientált fellépés
  • Jó kommunikációs és szervezési készség
  • Motiváltság és a feladat iránti elkötelezettség
  • Megjelenésére és környezetére igényes
  • Rugalmas munkaidő beosztás vállalása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Stabil munkahely egy dinamikusan terjeszkedő, hosszútávra tervező nemzetközi vállalatnál
  • Teljesítmény-orientált juttatási rendszer
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Ne feledd, hogy az általad önkéntesen megadott személyes adatokat Pepkor Hungary Kft. toborzás céljából felhasználja.